01 sierpnia, 2013

Big dreams, good music & expensive taste

Witamy na naszym blogu! Jest on o kosmetykach, ubraniach, naszych marzeniach, zainteresowaniach i wielu innych rzeczach.

Mam na imię Ewelina i mam 14 lat. Mieszkam na Litwie, więc napewno znajdziecie tu kilka wpisów związanych z tym pięknym państwem. Moim zainteresowaniem jest fotografia, moda, rysowanie. Uczę się gry na gitarze. Moim marzeniem jest zwiedzić wiele krajów. Lubię ogladać filmy oraz seriale. Moimi ulubionymi aktorami są Ryan Gosling, Channing Tattum. , a aktorkami Nina Dobrev, Troian Bellisario, Ashley Benson. Lubię oglądać filmy w których grają dwa utalentowane aktorzy: Adam Sandler oraz Jim Carrey. Na dany moment moim ulubionym filmem jest ''Walk to remember'' oraz ''Dear John''.

Mam na imię Gabriela, mam 14 lat i też mieszkam na Litwie. Bardzo lubię podróżować i fotografować przyrodę, bardzo chciałabym mieć pracę związaną z tym. Fascynuje mnie Hiszpania, pragnę zwiedzić ją całą, chcę także zwiedzić cały świat. Lubię uczyć się języków, bardzo chcę nauczyć się hiszpańskiego, a w dalszej przyszłości greckiego. Lubię lekcje historii, ciekawię się starożytną Grecją i Egiptem. Lubię oglądać filmy i słuchać muzyki. Chociaż nie mogę powiedzieć, że mam ulubionych aktorów i piosenkarzy, ale lubię oglądać filmy z Johnny Depp'em i Leonardo DiCaprio, a także lubię Shakirę i Christinę Aguilerę. Lubię czytać książki, szczególnie przygodowe i podróżnicze.

W tym roku idziemy do 8 klasy (2 gimnazjum), jesteśmy przyjaciółkami i uczymy się w jednej klasie. Interesują nas kosmetyki i sprawy z tym związane, dlatego też i założyłyśmy tego bloga. Znamy 4 języki i tam gdzie mieszkamy, polacy najczęściej rozmawiają mieszanką trzech języków: polskiego, litewskiego i rosyjskiego, dlatego przepraszamy za błędy językowe.

Mamy nadzieję, że zainteresowałyśmy Was i powrócicie do nas :)

1 komentarz:

  1. Jak na pierwszy wpis poszło wam bardzo dobrze! ;)

    carolina--victoria.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń